Fifty Fathoms

מיומנו של סגן המפקד
מטעם עצמו.

  הקפטן אמר לי שאני הסגן שלו
 הוא היה מאוד מאוד מרוכז כשהוא אמר לי את זה
נכון שהוא היה מרוכז בציצים של אן אבל זה לא מפחית מתחושת האחריות הכבדה שרובצת על כתפי
 אתמול העלתי מיצג מורכב ועמוק ואנשי האי הזה ממש צמאי תרבות ויודעים להעריך אמנות ושילמו לי בעין נדיבה (…גם אלו עם הרטייה שילמו בעין יפה..) ואז היה לי מלא כסף וידעתי שהדבר הכי הגיוני לעשות עם הכסף שלי הוא לתת אותו כדי לתקן את הסירה של כולם. שנשבר לה התורן. אחרי שספינת רפאים עברה דרכה. אחרי שאספנו ניצול מספינה שנהרסה לאחר שתקפו אותה כרישי ענק. אחרי שפיקחתי על עבודות התיקון ועל שאר הצוות (הקפטן ביקש ממני כמה .
רגעים לפני שהוא לקח שוב את אן לחדרו, נראה לי שיש להם נושאי שיחה משותפים רבים)
   יצאנו לים על מנת להגיע לאיש שאולי יודע למה פני הים עולים וזה נמצא בצד אחד אבל הקפטן הפליג לצד השני בדיוק ואני מאמין שזה בזכות העצה החשובה והמועילה שנתתי לגבי הסרת קללות וכישופים, ממש במקרה זה ממש ליד המקום שאן ההיא היתה צריכה להגיע אליו! איזה צירוף מקרים!
בדרך פגשנו אונייה ע נ ק י ת! מי יודע? אולי יום אחד גם אני אהיה מפקד של אונייה גדולה כל כך

View
Big Trouble in Brigandy Bay
Session 5

יומן הקפטן – התאריך… לא ממש משנה. נקרא לזה פשוט 'יום חמישי'.
 
אחרי שרצחנו בדם קר את סוחר המפות המסכן, לקחנו את הגופה שלו איתנו לפונדק ה-Black Wig, ושמנו אותו בחדר שלנו. לפחות הוא לא נחר…
למחרת, בעוד הצוות מנסה להחליט איך להיפטר מהגופה, ירדתי למטה לדבר עם אן, הזו… המלצרית. היא נראתה מאד לחוצה כבר להימלט מ-מפרץ בריגנדי. הבטחתי לה שהיום בערב, בהינתן שנצליח לסיים לתקן את התורן של הספינה שלנו, אני אקח אותה איתי.
למזלנו, מופע הלהטוטים של סמית'י מליל אמש נחל הצלחה רבה (כה רבה שלא נשאר לג'וג'ו מה לכייס מהצופים). עלות התיקון של הספינה שלנו היה 120 חתיכות של שמונה (ח"ש), ובשאר הכסף התכוונו לקנות מזון ושאר ציוד לספינה.
בינתיים, שאר הצוות השיג תיבה גדולה, וד"ר דיי, עשה מהגופה שלנו שווארמה, ודחפנו אותה פנימה. פשוט נהדר. יצאנו עם התיבה מהפונדק, ולמזלנו אף אחד לא הבחין במשהו חשוד. שמנו פעמינו אל הספינה לפקח על עבודות התיקון וההצטיידות.
טורקיס, השד יודע איך, השיג לנו מצפן אמיתי, שאפילו פונה לכיוון צפון, כך שכל מה שנותר הוא לחכות לשעת הגאות, והבריח את אן מהפונדק.
הנחיתי את הצוות להתכונן ליציאה, וחזרתי אל הפונדק. הצלחתי להסתנן פנימה בחשאי וסימנתי לאן שתתחיל איזו מריבה בין הלקוחות. אן הצליחה לגרום לקבוצת פיראטים אחת להתרגז על קבוצה אחרת, והתחילו מכות ביניהם. השומרים בכניסה עזבו את עמדותיהם כדי להרגיע את הרוחות, ואנחנו ניצלנו את ההזדמנות כדי לברוח.
לרוע המזל, מישהו הבחין בנו וצעק לנו לעצור. שלפתי את האקדח שלי ויריתי כדור אחד מדויק אל הנברשת שעל תקרת הפונדק, והיא התרסקה לרסיסים על הרצפה, מה שתרם עוד יותר לאנדרלמוסיה.
רצנו החוצה לרחוב, ומשם למזח ולספינה. בתזמון מושלם, הצוות הרים עוגן והוריד מפרסים, הספינה החלה לזוז בדיוק ברגע שקפצנו אל הסיפון. I love it when a plan comes together!
 
יומן הקפטן – תוספת
אן בקשה להגיע למקום בשם אזי קאי (Azy Cay), באי פרסק (Perck). מסתבר שהמקום מהווה מעין מקלט לנשים מכל רחבי קריבדוס, ובראשו עומדת אשה בשם Azy Angsley. בכל מקרה התכוונו להגיע ל-Perck, על מנת לבקש מהמכשפים שב-Bluth's Crown להסיר מאיתנו איזו קללה שככל הנראה רובצת עלינו. אן עמדה בהבטחתה (לא שהיו לה הרבה ברירות), ונתנו לנו שק עם 300 ח"ש, שהבטיחה בתמורה לכך שנעזור לה לברוח.
המסע ארך 8 ימים, ועבר ברובו על מי מנוחות, למעט מפגש אחד עם ספינת Man-O-War בפיקודו של לא אחר מאשר אדמירל Nelson Duckworth, שעברה בשלום בסה"כ, כי לא היה לנו Contraband, ועם ספינת שודדים, שהיתה קצת גדולה עלינו, ולכן החלטנו לא להשמיד אותה.
 
בסופו של דבר הגענו ל-Azy Cay. במזח פגשה אותנו הגברת אנגסלי, שהיתה בהחלט יפהפיה כמו בסיפורים ששמענו עליה. היא הודתה לנו על שהצלנו את אן, אך לא יכלה לתת לנו דבר בתמורה. לא נורא. לפחות הרווחנו קצת קרמה טובה, ומי יודע, אולי בעתיד היא תוכל להחזיר לנו טובה.
בפונדק המקומי פגשנו פיראט עם שתי רגליים מעץ, שהציע לעזור לנו למצוא אוצר גדול של אבני חן, דובלינים וח"ש באזור ה-Whip Islands. הוא רצה 50% מהאוצר תמורת הסיוע. אמרנו לו שנחשוב על זה, ושבכל מקרה נעצור כאן כשנחזור מהביקור אצל המכשפים.
 
עד כאן להיום.
 

View
איפה היינו ומה עשינו....
סשן מס' 5

אז מה אתם זוכרים בדיוק?
אני אגיד לכם מה אני כן זוכר… אני זוכר שהתעוררנו עם גופה בחדר – ולא סתם, הגופה של מוכר המפות המזופת הזה…
בעוד גיאווד נעלם… עם הזונה שלו, אנחנו "טיפלנו" בה.
מה זה אומר טיפלנו? בעוד תורקיס וטריבוס יצאנו לאתר תיבה גדולה ודיפנו את החלק הפנימי שלה בזפת תוך כדי ביקור קטן ליד הסקיף היפה שלנו, ד"ר ג'ייקוב דווייט דיי הכין את הכלים הדרושים.
חזרנו ומייד החל הטיפול, שכלל חיתוך חלקי הגופה וניסורה לחתיכות קטנות ככל האפשר.

מייד לאחר הסיום של זה, חזר גיאווד והודיע שהיום אנחנו חייבים לברוח מפה ולקחת את אן, הזונה שלו.
התחלנו לצייד את הספינה, בעוד תורקיס מפלח מצפן יקר ערך (ציפוי של זהב ופלטינה.
בחצי היום לקראת הערב הספינה שלנו הייתה מוכנה להפלגה.

הערב הגיע, ולפי התוכנית שאן וגיאווד הגו (שליחת משקאות ועלבונות בין יושבי הפונדק) נוצרה אכן מהומה… 
מהר תורקיס העמיס את התיבה (deadman's chest?), עלינו על הסיפון והפלגנו למרחקים.

יומיים הפלגנו בים שקט ללא מהומות כאשר לפתע הופיעה ספינה (ManOwar) עם הצבעים של אנגליה וזה… 
עצרנו לידה או למען האמת היא לידינו ונלסון דאקוורת ירד ממנה והחל לחקור את הסיפון. בני האדם, התרפסו אליו כאילו היה אליל…
מפתיע אותי שלא עצרו לברך גם את ה ManOwar השנייה שהגיע לקראתנו… אחרי ניווט מעולה – ברחנו גם מהם ולאחר כמה ימים שקטים נוספים הגענו לאזי קיי – אי נפלא באי פרסק.
שם הורדנו את אן ונמסר לנו ע"י אזי אנגסלי בעצמה שכל עלמה במצוקה שנמצא נוכל להביאה לכאן…

שהינו שם זמן רב לטעמו של תורקיס אבל בסופו של דבר בזמן ששוטט באי הקטן, טריבוס, גיאווד הדוקטור וג'ון סמית' מצאו מלח שיכור שמלמל משהו על אוצר וכו'… אנחנו הבטחנו לו שאחרי שנסיר את המזל הרע שפוקד אותנו אצל המכשפים בכתר של בלות', אנחנו נאסוף אותו ונעזור לו למצוא את האוצר.

View
יומן הקפטן
אז מה עברנו בינתיים

מצאתם עצמכם על החוף בטארות-קא כאשר ספינתכם עלתה על שרטון. הקפטן שלח אתכם להביא אספקה בעוד הצוות ניסה להציל מהספינה כמה שרק אפשר. 

לאחר שנלחמתם בכמה צהובי גב גילתם שהצוות נעלם והספינה עולה באש. 

לאחר חיפוש קל מצאתם את את שרידי הצוות (חמישה ליתר דיוק) על סף להפוך למרק. נלחמתם בשמאן, פראיים ובקוף ענק וחילצתם את עצמכם מהאי על גבי סקיף שתיקנתם.

שמתם פעמכם אל עבר מפרץ בריגנדי, מקום הישוב הקרוב ביותר. בדרך לשם אספתם את אקוואס סקורליאוני שסיפר לכם שהעולם ממשיך לשקוע. בנוסף נתקלתם בספינת רפאים, ההולנדי המעופף, ובעקבות האירוע (באמת בעקבותיו?) נשבר לכם התורן. 

בבריגנדי הגיעה אליכם זונה שביקשה שתחלצו אותה מהפאב בו היא עובדת ובנוסף מישהו הציע לכם לקנות מפת אוצר. ניסיתם לשדוד ממנו את המפה אך בסופו של דבר הרגתם אותו והמפה לא הייתה אצלו.

View

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.